Para birimi

TRY | USD | GBP | EUR | JPY

Alışveriş sepeti

0 ürün

Danışma ve sorularınız için:

Müşteri Hizmetleri: Eposta gönder


00:00
Elixir Tel Teknolojisi
Elixir Telleri 1997'de tel sektörüne, sadece Elixir'e özel bir teknoloji olan kaplamayla girmiştir. Diğer tel markaları, kullanımdan dolayı oluşan deri partikülleri ile dezenforme olmaktadır. Ancak Elixir teknolojisi bu sorunları özel kaplama teknolojisi ile minimize hale getirmiştir.
69870 izlenme Daha fazla »
00:00
Auster Gig Bag
Auster Gig Bag şirketi kalite yaratma düşüncesiyle kurulmuştur. Firma, müşterilerinin Auster Gig Bag ürünlerini hayatlarında gururlanarak taşıyabileceği bir marka yaratmak istemiştir. Avrupa'daki en iyi deri ustalarıyla çalışan firma aynı zamanda en kaliteli malzemeleri kullanarak ürünlerini hayat boyu kullanılabilir hale getirmiştir.
339 izlenme Daha fazla »
00:00
Almansa Gitarlara Genel Bakış
Almansa gitar fabrikası, 1989 yılında gitar uzmanları tarafından Klasik ve Flamenko gitar üretmek için kuruldu.Almansa gitarları, günümüzde sadece Avrupa'ya değil, Asya ve Amerika pazarında da bulunuyor. Almansa gitarları, Student, Conservatory ve Concert serileri ile gitara yeni başlayan ve orta seviyedeki gitaristlerin tüm ihtiyaçlarını karşılıyor.Professional serisi ile de üst düzey gitaristlerin kendi karakterlerini gitara yansıtmasını sağlıyor.
8130 izlenme Daha fazla »